Manažer stavebních projektů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Realizace staveb - stanovení technologického postupu, plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací
• Zodpovědnost za kvalitu a bezpečnost provedených staveb (soulad s projektovou dokumentací, technologickými postupy, normami)
• Finanční řízení stavebních zakázek včetně zodpovědnosti za hospodářský výsledek projektů
• Vedení mistrů a jejich stavebních part
• Vedení dokumentace staveb
• Spolupráce se subdodavateli - výběr subdodavatelů (ve spolupráci s oddělením centrálního nákupu), uzavírání smluv, koordinace a kontrola práce subdodavatelů
• Spolupráce a jednání s dalšími subjekty (investoři, provozovatelé sítí, kompetentní úřady)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí silné a expandující společnosti s účastí v mezinárodně fungující skupině, jistota a stabilita firmy s více než devatenáctiletým působením na českém trhu
• Velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající výsledkům - významné podíly ze zisku
• Umožníme Vám seberealizaci na velmi zodpovědné pozici - podpoříme Vaše samostatné rozhodování, iniciativní a kreativní přístup
• Uplatníte Vaše schopnosti při řízení zajímavých stavebních projektů
• Společně s Vámi budeme usilovat o Váš profesní a osobní rozvoj
• Poskytneme Vám zaměstnanecké výhody - služební vůz, mobil, notebook, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
• Profesionální pracovní prostředí s přátelskou a otevřenou atmosférou
• Nástup: ihned nebo dle dohody
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výstavbu, opravy a rekonstrukce venkovních trubních rozvodů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer stavebních projektů.

Hlavní zodpovědnost:
Komplexní řízení stavebních zakázek a celková realizace projektů od podpisu smlouvy po předání stavby.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost, která se specializuje na výstavbu, opravy a rekonstrukce venkovních trubních rozvodů,

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technický směr, stavební zaměření výhodou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ (příp. SŠ) technického směru (stavební zaměření výhodou)
• Podmínkou jsou zkušenosti s realizací staveb (inženýrské sítě nebo vodohospodářské stavby)
• Zkušenosti s vedením lidí
• Klademe důraz na samostatnost, rozhodnost a flexibilitu
• Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, obchodní talent
• Velmi dobré organizační dovednosti
• Uživatelská znalost práce na PC
• Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3052541  Datum zveřejnění: 10.5.2017