Servisní technik technologie bioplynových stanic

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Provádění pravidelného a havarijního servisu technologie bioplynových stanic
• Časté výjezdy po celé ČR (časové náročná práce)
• Výjezdní místo: Střelice u Brna
• Vhodné i pro zájemce s ukončeným vzděláním v roce 2017

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzdu adresně podle kvalifikace a dosažené praxe až do výše 30 000 Kč/měsíc
• Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Platový růst a zvyšování kvalifikace
• Práci v perspektivním a zajímavém oboru
• Služební notebook, mobil aj.
• Zaučení pod dohledem zkušených servisních pracovníků
• Možnost práce s kvalitní a moderní technologií
• Stravenky
• Sick days

Informace o náboru

Pro našeho klienta, dodavatele bioplynových stanic, hledáme kandidáty na pozici Servisní technik technologie bioplynových stanic.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Dodavatel bioplynových stanic

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání SOU, SŠ i VŠ - obor strojírenstvírenství, automobilová doprava atd. )
• Základní znalost PC
• Časová flexibilita, samostatnost, preciznost
• Manuální zručnost a snaha se rychle učit
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
• Pečlivost, pracovní spolehlivost

Velkou výhodou:
• Zkušenosti s technických oborů (zámečnictví, strojírenství atd.)
• Znalost německého jazyka - není podmínkou
• Svářečský průkaz plast, ocel - není podmínkou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3052901  Datum zveřejnění: 29.5.2017