Hlavní účetní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení a podpora týmu 3-4 lidí
• Samostatné zpracování účetní a daňové agendy
• Nastavení a udržování interních procesů spadající do oblastí financí a účetnictví
• Spolupráce na přípravě a kompletaci měsíční a roční závěrky (včetně pravidelného přezkoumání zůstatků rozvážných účtů)
• Podpora controllingu a manažerského účetnictví
• Pravidelný interní a externí reporting/výkaznictví (včetně oblastí statistiky a daní)
• Ad-hoc reporting a s tím spojené činnosti/plnění operativních úkolů
• Komunikace s bankami a institucemi státní správy
• Sběr informací a interní spolupráce s ostatními týmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě
• Neformální a pohodové pracovní prostředí
• Práce na plný úvazek
• Odpovídající ohodnocení
• Zaměstnanecké výhody (nákup potravin se slevou, týden dovolené navíc)
• Místo výkonu práce: Praha 9
• Nástup možný ihned

Informace o náboru

Pro našeho klienta, on-line obchod s potravinami, drogerií a doplňkovým sortimentem, který kromě běžného sortimentu nabízí i lokální výrobce, exkluzivní zboží a zastupuje řadu potravinářských značek v online prodeji, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Hlavní účetní.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Online obchod s potravinami, drogérié a dalším sortimentem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru
• Velmi dobrá znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
• Schopnost rychlé orientace v problému a nacházení a komunikace jejich řešení
• Zkušenosti s programem ABRA velkou výhodou, nikoliv podmínkou
• Analytické myšlení
• Uživatelské znalost PC, zejména MS Excel (funkce, kontingenční tabulky)
• Pečlivost
• Samostatný a systematický přístup k práci

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3058203  Datum zveřejnění: 2.6.2017