Servisní technik - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 Kč/měsíc při nástupu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Montáž a servis chladících a klimatizačních zařízení instalovaných převážně na kolejových vozidlech.
• Samostatné plánování, rozhodování a zodpovědnost za provedenou práci
• Řádné a včasné zpracovávání podkladů o provedené práci
• Komunikace s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Různorodou a perspektivní práci
• Odborné zaškolení v oboru chladírenství (v případě potřeby)
• Špičkové vybavení pro výkon práce
• Přátelský pracovní kolektiv
• Možnosti dalšího vzdělávání
• Nástupní plat 26 000 hrubého, po zapracování zvýšení
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost zprostředkovávající servis chladící techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost zprostředkovávající servis chladící techniky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Technické vzdělání (elektro, chlazení apod.)
• Elektro zkouška minimálně § 50 vyhláška 6
• Řidičský průkaz skupiny B
• Samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost
• Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)

Výhodou bude, pokud budete umět:
• Znalost chladících/ klimatizačních systémů není podmínkou, bude však výhodou
• Certifikace na F-plyny

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3060959  Datum zveřejnění: 22.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26 000 Kč/měsíc při nástupu