SAP Senior konzultant CRM

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Analýza procesů, návrh řešení a nastavení procesů v modulu SAP CRM.
• Odpovědnost za školení klíčových uživatelů, podpora testování.
• Podpora provozu, řešení incidentů.
• Realizace zákaznických projektů u předních českých i mezinárodních společností.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Hlavní pracovní poměr.
• Zajímavou práci v přátelském kolektivu.
• Projekty v ČR i v zahraničí.
• Prostor pro samostatnost a tvůrčí přístup.
• Zaměstnanecké výhody, roční odměny.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Stravenky.
• Týden dovolené nad rámec zákonné povinnosti.
• Školení, vzdělávací a jazykové kurzy.
• Rychlé získání zkušeností s nejnovějšími technologiemi.
• Rozvoj konzultačních znalostí u širokého spektra zákazníků.

Informace o náboru

Pro našeho klienta, významnou českou poradenskou společnost, která nabízí řešení na platformě SAP v oblasti péče o zákazníka, řízení nákupních procesů, workflow procesů a Business Intelligence, hledáme posilu s komunikačními dovednostmi a znalostí SAP řešení pro obchodní procesy na pozici SAP Senior konzultant CRM.

Čeká Vás práce na zajímavých inovativních projektech u předních českých i mezinárodních společností s prostorem pro samostatnost a tvůrčí přístup.

Získejte zkušenosti s nejnovějšími technologiemi a jejich nasazením a přidejte se do týmu inspirativních lidí, kteří jsou špičkou ve svém oboru. Pokud rádi cestujete, máte komunikační znalost angličtiny a orientujete se v oblastech SAP modulů na konzultační úrovni, přidejte se k nám.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Významná česká poradenská společnost, která nabízí řešení na platformě SAP v oblasti péče o zákazníka, řízení nákupních procesů, workflow procesů a Business Intelligence.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru.
• Velmi dobrou znalost modulu SAP CRM.
• Výhodou znalosti modulu SAP MM, SD, FI.
• Praxe na pozici SAP konzultanta 1 - 2 roky.
• Výborné komunikační dovednosti.
• Znalost programování ABAP.
• Komunikační znalost angličtiny.
• Řidičský průkaz skupiny B.
• Časovou flexibilitu.
• Ochotu cestovat.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3063230  Datum zveřejnění: 16.5.2017