Elektroprojektant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Návrh a projektování elektrických zařízení NN, VN
• Návrh a projektování trakčního vedení SŽDC a MHD
• Analýza zkratových proudů, nastavení ochran atd.
• Spolupráce na přípravě technické části obchodních nabídek
• Uvádění zařízení do provozu u zákazníka

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce ve stabilní společnosti
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na penzijní a životní pojištění
• Měsíční a roční systém prémií
• Stravenky
• Úvodní zaškolení a procesní adaptace
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Nástup možný ihned/dohodou
• Místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost, která se zabývá projektováním a montáží prvků drážního trakčního vedení pro železnici, tramvajovou a trolejbusovou dopravu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ elektrotechnického zaměření, obor elektroenergetika, silnoproud
• Platné osvědčení vyhláška č. 50/1978 Sb.
• Dobrá znalost MS Office, AutoCAD
• Schopnost pracovat samostatně ale i v týmu
• Trestní bezúhonnost

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3065705  Datum zveřejnění: 30.6.2017