Obchodní a projektový manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí v oblasti LED osvětlení a úspor
• Udržovat, rozvíjet a budovat vztahy se svými klienty ve svěřeném regionu
• Vedení obchodních případů od prvního kontaktu po finální realizaci
• Poradenství klientům
• Vedení evidence svých klientů pomocí CRM systému-
• Zodpovědnost za prodejní výsledky
• Úzká spolupráce s vedením společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP ve stabilní a rostoucí české firmě (možnost práce i na IČO)
• Motivující platové ohodnocení (fix + provize)
• Služební vůz – po zapracování i pro soukromé účely
• Nástroje pro práci (mobilní telefon, notebook, kancelářské prostory)
• Prostor pro vlastní práci s minimálním zatížením administrativními procesy
• Příspěvek na dovolenou
• Vánoční prémie
• Příspěvek na stravování
• Firmou hrazený kurz AJ
• Možnost karierního růstu
• Příjemné pracovní prostředí s přátelskou, až rodinnou atmosférou na pracovišti
• Flexibilní pracovní dobu
• Možnost Home officu – dle domluvy
• Odborné zaškolení

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a distribucí LED svítidel, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní a projektový manager.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba a distribuce svítidel

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxi min. 2 roky na obchodní pozici
• Výborné prodejní a argumentační dovednosti
• Osobní přístup ke klientům s příjemným vystupováním a pozitivním myšlením
• Ochotu a schopnost rychle se učit
• Samostatnost a obchodní myšlení
• Kreativitu
• ŘP sk. B – aktivní řidič
• Dobrou znalost práce na PC (internet, MS Office)
• Časovou flexibilitu a ochotu cestovat

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3066464  Datum zveřejnění: 17.5.2017