Aplikační inženýr

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• komunikace se zákazníkem
• specifikace a návrhy technických řešení
• úprava návrhu požadavků
• konfigurace, instalace a testování systémů
• simulace funkčnosti, kooperace s ostatními týmy
• tvorba příslušné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou práci v mladém kolektivu s možností růstu a dobrým platovým ohodnocením (základní plat + provize)
• Služební vozidlo i k soukromému používání, notebook a mobilní telefon
• 25 dnů dovolené
• Podporu nadnárodní společnosti
• Místo výkonu práce: Brno

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je jedním z největších výrobců řezných nástrojů na světě s tradicí od roku 1928, hledáme vhodné kandidáty na pozici Aplikační inženýr.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost sídlící v Brně je jedním z největších výrobců řezných nástrojů v Japonsku s tradicí od roku 1928.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Hledáme samostatného a technicky zdatného pracovníka se zkušenostmi z oboru třískového obrábění
• Praxe v oboru minimálně 3 roky ve funkci: technolog, technolog-programátor obráběcích strojů, seřizovač
• Min. středoškolské vzdělání
• Základní komunikační znalost anglického jazyka
• Řidičský průkaz sk.B
• Práce na PC, World, Excel, PowerPoint - znalost CAD/CAM výhodou
• Časovou flexibilitu
• Výborné komunikativní schopnosti
• Čistý trestní rejstřík
• Nekuřák výhodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3072470  Datum zveřejnění: 22.5.2017