Manažer kvality

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kontrola kvality
• Dodržování stanovených postupů v procesu řízení kvality
• Řešení reklamací
• Tvorba příslušné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Účast na rozvoji systému ISO TS 16949
• Dlouhodobé zázemí silné společnosti
• Komunikace v anglickém nebo německém jazyce slovem i písmem na denní bázi – Import / Export
• Komplexní pohled na dodavatelské, interní a zákaznické procesy
• Účast na budování a rozšiřování firmy včetně dalších poboček
• Zázemí mladého motivovaného týmu
• Adekvátní Individuální ohodnocení
• Služební automobil
• Laptop, mobil
• V případě pozitivních výsledků 13 až 14 plat.
• Další benefity mohou následovat po úspěšně realizovaných projektech
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Kladno/Tuchoměřice

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která patří do nadnárodní skupiny Hoberg & Driesch a specializuje se na dodávky přesných trubek pro automobilový průmysl, vedle silné pozice na domácím trhu je i velmi silně exportně orientována, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Manažer kvality.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, která patří do nadnárodní skupiny Hoberg & Driesch a specializuje se na dodávky přesných trubek pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Jakost a kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/ VŠ technického směru
• Orientace na automobilový průmysl
• Komunikativnost a orientaci na zákazníka
• 3-5 let praxe v oblasti kvality
• Zkušenosti s normou ISO TS16949 velkou výhodou
• Znalost PPAP, VDA, FMEA apod.
• Schopnost poznat, analyzovat a popsat interní procesy
• Pečlivost, důslednost a schopnost věc „dotáhnout“.
• Schopnost pracovat krátkodobě pod tlakem (v případě zákaz. reklamací)
• Prezentační schopnosti
• Anglický jazyk slovem i písmem na komunikativní úrovni
• Německý jazyk výhodou
• Pokročilé znalosti MS Excel a MS Powerpoint
• Schopnost pracovat v týmu bez přesně nalinkovaných pravidel
• Řidičský průkaz skupiny B

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3078723  Datum zveřejnění: 25.5.2017