Obchodní ředitel na HPP - reality

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Aktivní vedení společnosti
• Vedení makléřů realitní společnosti
• Školení a rozvoj motivačního systému makléřů
• Pravidelné doplňování týmu
• Osobní zapojení v oblasti přímých výkupů, exekucí a dražeb
• Vlastní akviziční a obchodní činnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Samostatná vedoucí pozice na HPP (možnost spolupráce na ŽL)
• Účast v představenstvu realitní společnosti a významný podíl na rozhodování a řízení firmy
• Zázemí stabilní makléřské společnosti střední velikosti
• Měsíční fixní mzda ve výši 30.000 Kč
• 70% provize za vlastní akviziční činnost
• Motivační bonusy za řízení společnosti vyplácené kvartálně, a to až 5% z čistého provizního obratu společnosti
• Bonus za řízení společnosti a další bonusy
• Podíl 10% z čistého zisku společnosti, vyplácený ročně
• Marketingovou a právní podporu
• Velmi kvalitní školící systém makléřů
• Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu na pozici ředitele společnosti
• Prestižní kancelář s moderním zázemím v samém centru Prahy

Informace o náboru

Pro našeho klienta, ryze českou realitní kancelář s dlouholetou zkušeností v oblasti realit a developmentu, která se zaměřuje na prodej a pronájem bytů, rodinných domů a komerčních nemovitostí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

česká realitní kancelář

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ nebo VŠ vzdělávání
• 2 až 5 let prokazatelné působení v realitách na pozici seniorního makléře, zkušenosti s prodejem a pronájmem nemovitostí (tzv. secondhand)
• Manažerské dovednosti v oblasti řízení většího týmu makléřů
• Schopnost přivést nové makléře a rozšířit makléřský tým realitní společnosti
• Vlastní makléřskou činnost v oblasti realit bez přerušení až do současnosti
• Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3082611  Datum zveřejnění: 28.5.2017