Geodet – Zeměměřič

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Práce v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii
• Provádění odborných geodetických prací, zpracovávání výsledků terénních prací a vytváření dokumentace
• Práce v kanceláři i v terénu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou práci při řešení projektů velkých dopravních staveb
• Příjemné pracovní prostředí, práci v mladém kolektivu
• Zázemí tradiční společnosti
• Dobré platové podmínky
• Bonusy (penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc, stravování v místě pracoviště)
• Možnost dalšího vzdělávání - profesního a jazykového
• Místo výkonu práce: Praha
• Nástup: ihned nebo dohodou

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na komplexní předprojektovou, projektovou, inženýrskou a konzultační činnost spojenou s realizací různých druhů staveb, hledáme kandidáta na pozici Geodet / zeměměřič.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Architektura a inženýrské činnosti

společnost, která se zaměřuje na komplexní předprojektovou, projektovou, inženýrskou a konzultační činnost spojenou s realizací různých druhů staveb

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání v oboru geodézie SŠ/VŠ
• Zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu
• Řidičský průkaz sk. B

Výhodou:
• Znalost programů Groma, Kokeš, AutoCad, Microstation
• Praxe v oblasti katastru nemovitostí a inženýrské geodézie vítána
• Alespoň jedno z úředních oprávnění pro ověřování výsledků zeměměřičských činností podle §13 zákona č. 200/1994 Sb., o zeměměřičství, ve znění pozdějších předpisů

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3086014  Datum zveřejnění: 30.5.2017