Programátor specialista - Mělník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Mělník

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vývoj internetových aplikací a intranetových aplikací
• týmová práce na rozsáhlých projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• práci v mladém, zajímavém kolektivu
• zkušenost a zázemí kvalitní společnosti
• možnost účastnit se významných, mezinárodních, projektů
• zvyšování kvalifikace formou externí a interních školení
• odpovídající platové ohodnocení
• pružnou pracovní dobu
• stravenky
• 5 týdnů dovolené
• sportovní a společenské akce
• příjemné pracovní prostředí

Termín nástupu:
• ihned

Místo práce:
• Mělník

Typ pracovního poměru:
• Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:
• Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:
• Pracovní smlouva

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, společnost, zabývající se vývojem internetových a intranetových aplikací, který rozšiřuje svůj pracovní tým, hledáme analytiky, programátory na hlavní pracovní poměr.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ (VŠ) vzdělání
• analytické myšlení
• vývoj aplikací na platformě Microsoft .NET (C#, VS 2015, TFS)
o Spolupráce především na vývoji:
 třívrstvá architektura
 mobilní aplikace pro zdravotnictví a další odvětví
• schopnost popsat požadavky na řešení, navrhnout efektivní řešení
• znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace
• orientaci v datovém modelování
• zkušenosti se samostatnou či týmovou prací na projektech na bází SQL výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3088920  Datum zveřejnění: 1.6.2017