Obchodní zástupce TZB pro Prahu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Technické konzultace s projektanty a montážními firmami
• Posuzování technického řešení VZT zařízení
• Návrhy sestav vzduchotechnických a klimatizačních jednotek z návrhového programu
• Tvorba cenových a technických nabídek
• Poradenská činnost v oboru vzduchotechniky
• Péče o stávající zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP
• Zázemí a stabilitu silné společnosti, motivující platové ohodnocení
• Práci v mladém kolektivu
• Stravenky, firemní akce
• Mobil, notebook, automobil ke služebním účelům
• Místo výkonu práce: Dobříš

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho klienta, předního českého výrobce vzduchotechnických a klimatizačních jednotek vlastní konstrukce, hledáme kandidáty na pozici Obchodní zástupce TZB pro Prahu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ/SŠ vzdělání technického směru, obor TZB – výhodou
• Dobrou znalost SW aplikací MS Office, Internetu
• Dobré analytické a komunikační schopnosti
• Ochotu k vysokému pracovní nasazení
• Samostatnost, flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3089229  Datum zveřejnění: 1.6.2017