Pracovník turistického informačního centra

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

● Kvalifikované zodpovídání dotazů, podávání informací a rad návštěvníkům hl.m.Prahy
● Řešení žádostí, podnětů a stížností návštěvníků
● Nabídka turistických služeb, prodej vstupenek na kulturní, sportovní a společenské akce, zajištění ubytování

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

● Práci v centu Prahy a na letišti Václava Havla
● Práci na HPP
● 25 dní dovolené
● Stravenky
● Sickdays
● Flexibilní denní směnný provoz
● Vlastivědné vycházky, knihovna - Pragensia
● Možnost získat vstupy na kulturní akce (galerie, divadla apod.)
● Nástup možný ihned

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Pro našeho klienta, moderní marketingovou organizaci hlavního města Prahy, jejímž posláním je péče o rozvoj domácího i zahraničního cestovního ruchu v české metropoli, hledáme vhodné kandidáty na pracovnípozici Pracovník turistického informačního centra.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

● Český jazyk úrovně rodilého mluvčího, výbornou znalost anglického jazyka, další jazyk na komunikativní úrovni, třetí a další jazyk výhodou
● Výborné znalosti o Praze (muzea, divadla, gastronomie, turistické služby).
● Nadstandardní orientaci v Praze (topografie, MHD / PID).
● Velmi dobré komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování („front office“).
● Základy práce s PC.
● Předchozí praxi (i mimo obor).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3089686  Datum zveřejnění: 1.6.2017