Vedoucí prodejny - shop manager – podlahové studio

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• samotný prodej na showroomu
• zodpovědnost za plnění prodejních cílů
• komunikace s klienty
• prezentace zboží
• sestavování nabídek
• vytváření kalkulací, smluv a faktur
• zodpovědnost za chod prodejny
• kompetentní poradenství zákazníkům

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na HPP
• nástupní plat 28 000 – 30 000 Kč hrubého + bonusy z prodeje
• práce ve stylovém prostředí showroomu
• práce v kolektivu dynamických lidí
• odpovědnou a různorodou činnost
• odborné zaškolení
• místo výkonu práce dle dohody Pankrác nebo Anděl
• nástup ihned, případně dohodou

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a montáží podlah, hledáme kandidáta či kandidátku na pozici Vedoucí prodejny - shop manager – podlahové studio.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe z prodeje dveří, nábytku, kuchyní, interiérů… - výhodou (podlahy ideál)
• uživatelská znalost práce s PC
• výborné komunikativní schopnosti
• proklientský přístup a umění poradit
• cit pro estetiku a design
• samostatnost, pečlivost, důslednost
• angažovaný a samostatný pracovní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3089702  Datum zveřejnění: 16.8.2017