Servisní technik PLC, robotika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina, Okres Havlíčkův Brod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Servisní činnost v oblasti průmyslové automatizace
• Preventivní i nahodilý servis u našich zákazníků
• Oživování a najíždění technologií
• Technická podpora zákazníkům
• Držení pracovní pohotovosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Různorodou práci s moderními technologiemi
• Přátelský kolektiv, podporující sdílení know-how
• Věrnostní dovolenou a Sick days
• Příspěvek na stravování a jazykové vzdělávání
• Místo výkonu práce:Havlíčkův Brod

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje preventivní i nahodilý servis zejména pro české zákazníky v oblasti výrobního průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik PLC, ROBOTIKA.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně SŠ vzdělání v oboru elektro
• Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
• Komunikativnost, vysoké pracovní nasazení
• Ochota a flexibilita cestovat na zakázky převážně v ČR (místy i v zahraničí)
• Řidičský průkaz skupiny B
• Praxe v oblasti elektro údržby výhodou
• Základní znalost některé platformy PLC výhodou
• Znalost AJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3089709  Datum zveřejnění: 1.6.2017