Programátor – MS SQL – Praha 6

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Správa ekonomického informačního systému ERP
• Správa některých centrálních softwarových aplikací
• Vývoj a údržba databází
• Integrace databází

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP
• Zajímavá práce v týmu pod vedením zkušených odborníků
• Pružná pracovní doba
• Odborné školení, možnost dalšího vzdělávání (odborné konference)
• Veškeré technické vybavení (PC, mobil)
• Místo výkonu práce Praha 6 (metro Dejvická)
• 25 dní dovolené, sick days
• Stravenky (100 Kč)
• Prostředí akademické sféry

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je sdružením vysokých škol a Akademie věd, provozující a rozvíjející národní e-infrastrukturu pro vědu výzkum a vzdělávání, zahrnující počítačovou síť, datové uložiště atd. hledáme kandidáta Programátor – MS SQL – Praha 6

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Základní, střední, vysoké školy

Společnost, která je sdružením vysokých škol a Akademie věd, provozující a rozvíjející národní e-infrastrukturu pro vědu výzkum a vzdělávání, zahrnující počítačovou síť, datové uložiště atd.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ technického směru
• Znalost programování MS SQL Server (1 rok min)
• Znalost OS, především MS Windows, Linux yýhodou
• Schopnost práce v týmu
• Komunikativnost, samostatnost
• Ochota vzdělávat se
• Znalost AJ na základní technické úrovni = schopnost číst manuály
• Analytické schopnosti

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3089940  Datum zveřejnění: 2.6.2017