Junior logistik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zpracování procesů v programu Navision a generování přehledů (např. přehled zásilek, přehled zabalených projektů)
• Intrastat – příprava podkladů
• Administrativní zpracování procesu náhradních dílů (např. balící listy, dodací listy, faktury, doklady o původu zboží), zaclení a přeprava
• Administrativní zpracování zařízení (např. balící listy, dodací listy, faktury, doklady o původu zboží), zaclení a transport
• Administrativní zpracování přeprav od / k dodavatelům
• Vedení kasy
• Příprava podkladů pro externí zpracování mezd

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé platové ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky
• Místo výkonu práce - Praha 5

Informace o náboru

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející strojírenskou firmu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior logistik.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost se zaměřuje na výrobu strojů a zařízení pro využití mechanické energie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Nj slovem i písmem komunikace v rámci společnosti
• SŠ/VŠ vzdělání
• MS Office
• Výborné komunikační dovednosti

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3094498  Datum zveřejnění: 6.6.2017