.NET Vývojář – Průmyslová automatizace – Absolvent

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímáte se o vývoj aplikací na platformě .NET? Chcete se podílet na projektech automatizace výroby světových značek piv a rozvíjet se pod vedením zkušených kolegů? Pak jste ten, koho hledáme!

Náplň práce
• Spolupráce na návrhu nových modulů a rozšíření našeho systému pro monitoring a řízení výroby
• Vývoj systému na platformě .NET
• Psaní automatizovaných testů
• Optimalizaci a údržbu stávajících instalací

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost získat praxi na zajímavých projektech průmyslové automatizace a informatiky v ČR i v zahraničí pod vedením zkušených pracovníků
• Možnost částečné práce z domova
• Práci v neformálním prostředí a mladém kolektivu
• Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu
• Odpovídající finanční ohodnocení, růst mzdy po zapracování
• Řadu firemních benefitů (závodní stravování, home office, 3 dny volna navíc, příspěvek na důchodové či investiční pojištění, telefon a notebook i k soukromým účelům)
• Volnou pracovní dobu
• Zázemí stabilní společnosti s více jak 25ti letou historií
• Pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost práce na IČ
• Místo výkonu práce: Praha - východ

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru – vhodné i pro absolventy VŠ
• Znalost C# a SQL
• Níže je seznam technologií, které jsou používány a na které budete v případě potřeby zaškoleni: .NET 4.6, TFS, Teamcity, SSRS, MS SQL 2014/2016, Entity Framework, WCF, REST Services, WebApi2, WPF MVVM, Devexpress, Ninject (DI), Owin, Log4net
• Chuť učit se nové věci
• Schopnost práce v týmu
• Analytické a logické myšlení, svědomitost a spolehlivost
• Ochotu dále se vzdělávat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3094499  Datum zveřejnění: 6.6.2017