Zdravotní sestra - zdravotní asistent

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta stabilizovanou a etablovanou společnost ve zdravotnictví hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Zdravotní sestry – zdravotní asistent

Náplň práce:
• Odbornou práci s pacienty v domácím prostředí
• Práci v souladu s platnými standardy pro ošetřovatelskou péči
• Pracovní dobu jen na denní směny
• Stabilní plán práce a lokalitu s velkou mírou svobody
• Uplatnění Vašich odborných znalostí a zkušeností

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
• práci na HPP možnost i částečného úvazku
• Nadstandardní platové podmínky
• Pravidelné prémie
• Služební mobilní telefon, Služební automobil
• Příspěvek na stravování, bezplatný kupón na MHD, příspěvek na penzijní pojištění, akreditovaná školení zdarma a další…
• Místo výkonu práce Praha

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Stabilizovaná a etablovaná společnost ve zdravotnictví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

zdravotnictví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Platnou registraci MZ ČR v oboru zdravotní sestry nebo zdravotní asistent
• Zdravotní způsobilost
• Bezúhonnost
• Základní znalost práce na PC
• Spolehlivost, pracovitost, smysl pro povinnost, komunikativnost
• Asertivní chování a empatii

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3095727  Datum zveřejnění: 7.6.2017