Pracovní (Výr.) Inženýr

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 45000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Navrhování a vývoj výrobních postupů a vybavení
• Efektivní správa přidělených projektů zajišťujících splnění obchodních i technických cílů
• Příprava, kontrola a správa rozpočtu projektu
• Realizace nových produktů podle postupu APQP/APD
• Tvorba FMEA a vývojových diagramů, iniciace metod s cílem vyhodnotit a optimalizovat výstup s důrazem na uspořádání, směřování, vybavení, organizace práce a tok materiálu
• Vedení a správa technické dokumentace, optimalizace technologických procesů, hledání
• nových způsobů a technologií ke zlepšení stávajících výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na plný úvazek / na dobu neurčitou
• Notebook a služební mobil
• Stravenky
• Příspěvek na dopravu
• Dovolená 5 týdnů
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby
• Možnost si napracovat hodiny
• Občerstvení na pracovišti
• Vzdělávací kurzy vč. angl.jazyka, školení
• Zvýhodněné volání
• Firemní akce
• Příspěvek na penz. Připojištění
• Kulturní akce
• Mzda: 35 000 – 45 000 Kč (dle zkušeností)
• Bonusy
• Místo výkonu práce: Klášterec nad Ohří

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která je celosvětovým dodavatelem filtračních systémů a jejich výměnných částí.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání v technickém oboru
• Minimálně 3 roky praxe jako průmyslový / projektový inženýr
• Znalost práce na PC (MS Office, MS Project, ACAD), rozpočtová kontrola a zadávání
veřejných zakázek
• Znalost angličtiny (pokročilá úroveň)
• Zkušenosti s řízením projektů (podle ISO 9001, TS 16 949)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3097543  Datum zveřejnění: 9.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 45000 Kč