Inside Sales Representative for Corporate Enterprise Public

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Komunikace s koncovým zákazníkem (společnost s více než 1000 zaměstnanci), prostřednictvím telefonu za účelem získání potenciálních obchodních příležitostí v IT oblasti;
• Použití přiřazeného souboru účtů s uzavřenými rozpočty IT, aby se zajistilo, že zákazníci utrácejí veškeré své rozpočty na 100 % (cross-selling a up-selling)
• Péče o koncového zákazníka s cílem vytvořit těsné spojení s prodejním kanálem
• Kontrola zákazníkovi spokojenosti a řešení problémů v případě nutnosti
• Podpora zákazníka, představování produktů, pricing
• Včasná reakce a řešení příchozích zákaznických požadavků a dotazů
• Prognóza vývoje obchodu (forecasting) a rozvíjení silných vztahů s existujícími účty
• Správa nástrojů CRM, virtuálních portálů a sdílených míst na denní bázi
• Spolupráce s manažery a Team Leadery
• Účast na služebních cestách

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci v mladém mezinárodním kolektivu
• Konkurenční plat
• Dodatečné dny dovolené
• Atraktivní bonusy podle výkonnosti
• Rozsáhlý tréninkový a vývojový program na prodej softwarových dovedností, produktů, nástrojů a procesů
• Pracoviště se sídlem v Praze
• Denní využití cizích jazyků
• Stravenky
• Ovoce na pracovišti, multisport card, fit stop
• Práce na plný úvazek

Informace o náboru

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která poskytuje outsourcovaná obchodní řešení klientům z řad významných IT společností, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inside Sales Representative for Corporate Enterprise Public.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Mezinárodní společnost s více jak 35 000 zaměstnanci po celém světě. Poskytuje outsourcovaná obchodní řešení klientům z řad významných IT společností.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Velice dobrá úroveň angličtiny a rodný jazyk čeština
• Bakalářský nebo magisterský titul v oblasti obchodních studií, komunikace, inženýrství atd.
• Zájem a vášeň pro IT HW a SW technologii, prodej
• Silné prezentační a komunikační dovednosti
• Pozitivní postoj, příkladná účast a spolehlivý člen týmu
• Schopnost analyzovat situaci, identifikovat problém a úspěšně jej vyřešit
• Předešlá zkušenost s obchodem a prodejem
• Velice dobrá znalost MS Office
• Spolehlivost, proaktivita, umění komunikace po telefonu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3099512  Datum zveřejnění: 12.6.2017