Tester/ka dispečerského komunikačního systému

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• účast na projektech vývoje softwaru pro dispečerská řešení
• testování aplikací a systémů v průběhu vývoje
• správa a konfigurace testovacího polygonu
• příprava testovacích scénářů a nástrojů
• příprava automatických testů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na zajímavých projektech
• možnost seberealizace v rozvíjející se perspektivní společnosti
• finanční ohodnocení na základě Vašich schopností a dosažených výsledků
• dobrý pracovní kolektiv
• týden dovolené navíc
• příspěvek na jazykové vzdělávání
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na stravování - možnost stravování přímo ve firmě
• pružnou pracovní dobu
• zvýhodněné sazby pojištění soukromých vozidel
• výhodné ceny služeb mobilního operátora také pro rodinné příslušníky

Informace o náboru

Pro našeho klienta, českou společnost, která více jak 20 let působí na telekomunikačních trzích ve střední a východní Evropě jako renomovaný systémový integrátor v oblasti krtitické infrastruktury, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Tester/ka dispečerského komunikačního systému.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

jeden z nejvýznamnějších dodavatelů komunikačních sítí nové generace

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ se zaměřením na informatiku nebo telekomunikace
• min. 3 roky praxe s přípravou, prováděním a vyhodnocováním testů - znalost QA a cyklu vývoje SW
• znalost testovacích nástrojů a nástrojů pro automatizované testování
• základní znalost práce v Linuxu
• výhodou znalost fungování TCP/IP sítí a zkušenost s jejich konfigurací
• výhodou znalost základů programování (Java, Bash, Python)
• výhodou znalost agilních metodik (SCRUM)
• základní znalost AJ (čtení technické dokumentace)
• orientace na výstup, smysl pro detail, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 9 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 7/1289
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 3103423   Datum zveřejnění: 15.6.2017