Konstruktér Plzeň

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň - jih

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení vývoje konkrétních projektů
• 3D konstruování

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí silné společnosti
• Příjemné pracovní prostředí
• Odpovídající platové ohodnocení
• Místo výkonu práce je Plzeň

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou teleskopických kamerových jeřábů, hledáme vhodné kandidáty, na pozici Konstruktéra

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Zabýváme se výrobou jeřábů pro filmový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis v ČJ a AJ/NJ na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3106710  Datum zveřejnění: 25.8.2017