Obchodní reprezentant/-ka pro německý trh

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• proaktivní vyhledávání a získávání nových zákazníku v Německu, nebo ČR
• komunikace a vedení obchodních jednání ohledně produktů a služeb s klienty v Německu, nebo ČR
• tvorba cenových nabídek, světelných výpočtů
• prodej produktů a služeb

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na IČO (možnost HPP)
• motivační platové ohodnocení
• automobil, telefon, notebook
• příspěvek na stravování
• příspěvek na rekreaci
• příspěvek na relax
• firmou hrazené vzdělávání (odborné i jazykové) – dle domluvy
• možnost home office – dle domluvy
• místo výkonu práce: ČR, nebo Německo
• zázemí: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je prvním českým výrobcem průmyslového LED osvětlení, hledáme kandidáty na pozici Obchodní reprezentant/-ka pro německý trh.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, která je prvním českým výrobcem průmyslového LED osvětlení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zkušenost v obchodním styku
• ŘP sk. B
• perfektní znalost NJ – slovem i písmem jednání s německými klienty - VÝHODOU
• základní znalost obchodní korespondence
• znalost výpočetních světelných programů (dialux, relux, apod.) – výhodou
• časovou flexibilitu
• samostatnost
• fotografii v životopisu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu predvyber @predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3108265  Datum zveřejnění: 17.10.2017