Soustružník na soustruhu SU 50/1000

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Soustružení dílů na soustruhu SU 50/1000 dle výkresové dokumentace a technologie
• Nastavení, seřízení stroje
• Příprava nástrojů
• Upnutí dílů
• Ostatní dokončovací práce spojené s pracovní pozicí
• Středně přesná až přesná práce
• Dodržování stanovených pracovních postupů a BOZP
• Spolupráce s ostatními kolegy na dílně, komunikace s nadřízeným
• Další činnosti dle pokynů nadřízeného
• Dodržování pravidel BOZP a PO, dle platné legislativy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP
• Motivující platové ohodnocení (hodinová mzda, variabilní složka + přesčasy, svátky, víkendy, noční)
• Nadstandardní příplatky
• 5 týdnů dovolené
• Stravování na pracovišti s příspěvkem od zaměstnavatele
• Odměna za plnou docházku
• Příspěvek na čištění pracovních oděvů
• Příspěvek na sport
• Sleva na nákup IT komponentů
• Levnější mob. tarify (i pro rod. příslušníky)
• Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, nebo volnočasové aktivity
• Odměny dle zisků firmy
• Další benefity
• Místo výkonu práce: Brno

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost zabývající se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých strojů, hledáme kandidáty na pozici Soustružník na soustruhu SU 50/1000.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost zabývající se projektováním, výrobou a zkoušením speciálních a nestandardních elektrických točivých strojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyučen v oboru obráběč kovů (nebo jiném příbuzném oboru)
• Praxe v soustružení (ideálně na velkém soustruhu)
• Znalost technologických postupů
• Čtení výkresové dokumentace
• Práce s měřidly – posuvné měřítko, dutinoměr
• Samostatnost, přesnost, pečlivost, ochota práce na směny
• Vhodné i pro absolventy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3108280  Datum zveřejnění: 21.8.2017