Operátor/ka call centra – Pasivní linka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, firmu, zabezpečující souhrn zdravotních informací o pacientovi, který je v elektronické podobě přístupný 24 hodin denně prostřednictvím internetu.

Operátor/ka call centra bude mít na starosti vyřizování požadavků od našich klientů, případně poskytování obecných informací o našem produktu. Hlavní náplň práce spočívá v obsluze interní databáze našich klientů, v komunikaci s klienty a v doprovodné administrativě spojené s pozicí. Klíčovými vlastnostmi je kultivované vyjadřování a lehce pokročilá schopnost s prací na počítači, veškeré zaškolení a instruktáž proběhne v rámci pracovního poměru.

Náplň práce:
• Práce s interní databází
• Komunikace s klienty (pasivní linka – klienti volají vám)
• Vyřizování požadavků od klientů
• Administrativní činnost související se svěřenou agendou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• práci na HPP
• fix 17 000 – 20 000 Kč hrubého + 3 000 osobní ohodnocení
• zázemí stabilní a seriózní firmy s vynikajícím postavením na trhu
• kompletní zaučení i pro absolventy
• Pracovní doba pondělí-pátek (cca 8.00 – 17.00)
• Nástup ihned
• Místo výkonu práce Praha 9, Českomoravská (v blízkosti metra)
• Reprezentativní kanceláře v administrativní budově

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Firma, zabezpečující souhrn zdravotních informací o pacientovi, který je v elektronické podobě přístupný 24 hodin denně prostřednictvím internetu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• uživatelská znalost PC, MS Office, IE
• spolehlivost a svědomitost
• dobré komunikační schopnosti (zejména slušné vyjadřování a trpělivost s klienty)
• schopnost samostatně pracovat
• znalosti z oboru nejsou nutné, proběhne zaškolení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3111310  Datum zveřejnění: 23.6.2017