Client Specialist Finance

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co dělá Client Specialist Finance?
• Je to pozice, na které je zaměstnanec zodpovědný za veškerou komunikaci s klienty spojenou s financemi, musí si s nimi vytvořit správný vztah a pečovat o klienty společně s obchodním oddělením
• Je hlavním kontaktem, pokud klient má nějaké otázky či stížnosti
• Denně komunikuje s interními týmy a spolupracuje s pobočkou v zahraničí
• Zajišťuje, aby procesy byly plynulé a účty byly v pořádku
• Pokud dojde k problému, zjišťuje, kde se stala chyba a při tom komunikuje zejména s interními týmy a zároveň s klientem
• Vytváří a kontroluje reporty a statementy, které následně zasílá klientům

Jaký bys měl být?
• Komunikativní a odolný stresovým situacím
• S výbornými koordinačními schopnostmi
• Týmovým hráčem
• Pro klientsky zaměřený

Co bys měl znát?
• Angličtinu plynule – denní komunikace a cestování
• Excel
• Základy účetnictví velkou výhodou

Co ti nabízíme?
• Moderní prostředí a technologie
• Neformální firemní kultura
• Každodenní snídaně a svačiny přímo v kanceláři
• Společné firemní aktivity (teambuildingy, na které se nezapomíná)
• Vzdělávací akademie včetně intenzivní jazykové výuky
• Hrazené vstupy na sportoviště
• Mobilní telefon a notebook
• A mnoho dalších
• Nástup: ihned
• Výkon práce: Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Pro našeho klienta, českou společnost, která 8 rokem úspěšně dobývá zahraniční trh v oblasti ICT služeb, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Client Specialist Finance.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3114377  Datum zveřejnění: 27.6.2017