Kuchař/ka studené kuchyně

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Karlovy Vary

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava pokrmů všeho druhu
• Svědomité plnění pracovních úkolů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci v moderním hotelovém komplexu
• Stravování po 3 měsících zdarma, příplatky soboty, neděle, svátky, prémie dle výkonu.
• Po 6 měsících: příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na mimopracovní aktivity, bonusy využívající Flexi Pasy, po roce možnost dalších benefitů jako je příspěvek na dovolenou.
• Pracovní doba: turnusové služby
• Základní mzda: 24 000,- Kč + bonusy
• Místo výkonu práce: centrum Karlových Varů

Informace o náboru

Pro našeho klienta, nový hotel v centru Karlových Varů, hledáme zajímavé kandidáty se zkušenostmi v oboru na pozici Kuchař/ka.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Provozovatel hotelového komplexu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxe v oboru nutná!
• Zkušenosti z hotelového provozu
• Chuť pracovat a ochotu učit se novým věcem
• Nápaditost, spolehlivost, pracovitost
• Přehled o gastronomii

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3115699  Datum zveřejnění: 28.6.2017