Samostatný JAVA Programátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Praha, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Okres Hradec Králové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Být součást našeho IT oddělení a pomoci realizovat cíle společnosti
• Programování rezervačních systémů, webových integrací a vývoj aplikací v oblasti e-business

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Příjemné a motivační pracovní prostředí
• Flexibilní pracovní doba
• Práce s moderními technologiemi
• Přímá účast na projektech a formulace zadání práce pomocí UML a detailních specifikací
• Prostor pro osobní růst a vlastní iniciativu
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity (např. DaysOff, SickDays, HomeOffice, výuka AJ, plně hrazené obědy, příspěvky na penzijní/životní pojištění, občerstvení na pracovišti a další)

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost dodávající komplexní řešení na trhu internetových technologií se specializací na rezervační systémy, webové integrace a vývoj aplikací v oblasti e-business, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Samostatný JAVA Programátor.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost poskytuje komplexní řešení na trhu internetových technologií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Znalost technologií Java na pokročilejší úrovni
• Samostatná, zodpovědná a důsledná osobnost
• SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
• Analytické a systémové myšlení
• Schopnost týmové spolupráce
• Schopnost odevzdávat kvalitní práci v dohodnutém termínu a efektivně řešit problémy
• Aktivní přístup a chuť dále se vzdělávat

Uvítáme
• Zkušenosti s JEE, Spring Framework, Apache Wicket Framework, WebServices, jQuery, CSS, Junit, OS Linux
• Znalosti aplikačního serveru JBoss a databázových systémů Oracle a MySQL
• Znalosti vývojového prostředí Eclipse a nástrojů GIT, Maven
• Zkušenosti s týmovou spoluprací na vývoji
• Orientace v problematice vývoje webových aplikací, vícevrstvých aplikací, distribuovaných transakcí, konkurenčního přístupu k prostředkům Javy, optimalizace kódu resp. dalších JEE Best practices
• Schopnost orientovat se v UML modelech

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3117747  Datum zveřejnění: 29.6.2017