Projektant pozemních staveb

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Projektování pozemních staveb (občanské, bytové, …)
• Konzultace s klientem
• Úpravy v průběhu projektu dle požadavků klienta
• Koordinace a vedení projektu – spolupráce s kolegy z jiných profesí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP, IČO nebo dohodu ve stabilní české společnosti s 13-letou tradicí v oboru
• Pracoviště v přímém centru Prahy
• Platové ohodnocení dle zkušeností a typu pracovního poměru
• Proplácení přesčasů, svátků a víkendů
• Příspěvek na stravování
• Volnou pracovní dobu
• PC s příslušným SW
• Prostředí menší firmy
• Mladý přátelský kolektiv

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost působí jako projektová kancelář v oblasti bytových, občanských, průmyslových a inženýrských staveb a zajišťuje kompletní projektovou přípravu stavby, od průzkumu lokality až po kolaudační rozhodnutí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant pozemních staveb

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost působí jako projektová kancelář v oblasti bytových, občanských, průmyslových a inženýrských staveb a zajišťuje kompletní projektovou přípravu stavby, od průzkumu lokality až po kolaudační rozhodnutí.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání v oboru pozemní stavby (se specializaci na obor pozemní stavby)
• Praxe na obdobné pozici min. 2 roky, delší praxe - výhodou
• Znalost programu AutoCAD
• Dobrou znalost práce na PC (MS Office)
• ŘP sk. B – výhodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3118088  Datum zveřejnění: 5.9.2017