Projektant ZTI (kanalizace, vodovod, plynovod) a vytápění

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
• Projektování kanalizace, vodovodů, plynovodů a vytápění (u všech druhů pozemních staveb)
• Konzultace s klientem
• Úpravy v průběhu projektu dle požadavků klienta
• Koordinace s ostatními částmi projektu – spolupráce s kolegy jiných profesí

POŽADUJEME:

• SŠ vzdělání v oboru pozemní stavby (se specializací na obor pozemní stavby), VŠ vzdělání v oboru pozemní stavby (se specializaci na obor pozemní stavby, technika prostředí staveb, zdravotechnika, vytápění) - výhodou
• Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
• Dobrou znalost práce na PC (AutoCAD, MS Office)
• ŘP sk. B - výhodou

NABÍZÍME:
• Práci na HPP, IČO nebo na dohodu ve stabilní české společnosti s 14-letou tradicí v oboru
• Pracoviště v přímém centru Prahy
• Platové ohodnocení dle zkušeností a typu pracovního poměru
• Proplácení přesčasů , svátků a víkendů
• Příspěvek na stravování
• Volnou pracovní dobu
• PC s příslušným SW
• Prostředí menší firmy
• Mladý přátelský kolektiv

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost působí jako projektová kancelář v oblasti bytových, občanských, průmyslových a inženýrských staveb a zajišťuje kompletní projektovou přípravu stavby, od průzkumu lokality až po kolaudační rozhodnutí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant ZTI (kanalizace, vodovod, plynovod) a vytápění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost působí jako projektová kancelář v oblasti bytových, občanských, průmyslových a inženýrských staveb a zajišťuje kompletní projektovou přípravu stavby, od průzkumu lokality až po kolaudační rozhodnutí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3118121  Datum zveřejnění: 30.6.2017