Elektrikář - servisní technik Terex a Liebherr

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáže, demontáže a servis jeřábů u klienta
- údržba jeřábu ve střediscích
- kontroly připravenosti prostoru pro montáže jeřábů
- komunikace s provozními techniky a jeřábníky
- komunikace s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zážitky a práci v zajímavém oboru
- pravidelná školení ve střediscích Liebherr a Terex
- pravidelné zvyšování kvalifikace elektrikáře
- pokud Vás baví elektronika, pak možnost se realizovat nebo dále vyškolit
- nadstandardní plat, ohodnocené přesčasy a možnost příplatkové práce o víkendech, stravenky
- každý projekt a realizace jsou jiné
- místo působení: region Čechy, kancelářské zázemí v Říčanech, Mukařově nebo Otrokovicích (Zlínský kraj)

Informace o náboru

Pro našeho klienta, předního dodavatele inovativních řešení v oblasti věžových jeřábů v České a Slovenské Republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektrikář – servisní technik Terex a Liebherr.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Přední dodavatel inovativních řešení v oblasti věžových jeřábů v České a Slovenské Republice.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- umět dle schéma el. zapojení identifikovat porouchanou komponentu, případně dle chybového kódu frekvenčního měniče identifikovat oblast závady
- vyhlášku 50, §5 a vyšší
- řidičský průkaz B, (C+E je výhodou, není podmínkou)
- neměly by Vám vadit výšky
- musíte se umět dorozumět česky nebo slovensky
- práce v týmu 3-4 pracovníků
- zodpovědnost a rozvážné profesionální jednání
- jazykové znalosti: pasivní němčina nebo angličtina (není podmínkou)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3129046  Datum zveřejnění: 12.7.2017