Manažer pobočky/Realitní makléř

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres Kladno
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vytvoření a vedení týmu makléřů
• Zprostředkování prodeje nemovitostí
• Vyhledávání kupujících pro portfolio nabízených nemovitostí
• Zpracovávání poptávek
• Vedení celého obchodního případu
• Komunikace s klienty
• Spolupráce s ostatními členy týmu
• Sebevzdělávání v oboru

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí silného holdingu
• Odpovídající motivační ohodnocení v podobě až 70% provize pro manažera, od 50 do 60% bez vysokých poplatků pro zkušené makléře
• Podporu společnosti a celého týmu
• Silný a dynamický tým
• Příjemné pracovní prostředí
• Místo výkonu práce: Praha, Kladno

Informace o náboru

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňo-vat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

Pro našeho klienta, pobočku národního realitního holdingu, hledáme do nové pražské a kladenské pobočky Manažera a zkušené Makléře.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxi v realitách minimálně 2 roky
• Pracovitost, zodpovědnost, samostatnost
• Ochotu učit se novým věcem, aktivní přístup ke svěřeným úkolům
• Příjemné vystupování
• Znalost realitního trhu
• Časovou flexibilitu
• Práci na živnostenský list

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3130136  Datum zveřejnění: 12.7.2017