Programátor C++

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vývoj nového programového systému na základě potřeb klientů a trhu
• Práce v týmu podle modifikované metodiky SCRUM/Kanban
• Návrh architektury nových modulů, resp. spolupráce na jejím návrhu
• Úzká spolupráce s testery, případně zákaznickou podporou
• Úpravy a změny v jednotlivých aplikacích, refaktorizace
• Sledování IT trendů, zavádění inovací a nových technologií

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Perspektivní a zajímavou práci v příjemném kolektivu
• Možnost seberealizace a profesního rozvoje
• Silné zázemí zahraniční společnosti
• Dobré platové ohodnocení
• Týden dovolené navíc
• Místo výkonu Praha nebo Brno
• Nástup dle dohody

Informace o náboru

Pro našeho klienta, softwarovou společnost s centrálou v Belgii, která vyvíjí, prodává a podporuje softwarové produkty pro oblast pozemního stavitelství a statiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Programátor C++.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost vyvíjející a distribuující SW.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s programováním a algoritmizací inženýrských úloh
• Dobrou znalost Win32, Visual C++ 10.0 a objektového programování, vítána znalost STL, MFC, 3D grafiky, ATL a COM
• Výhodou znalost analytické geometrie
• Dobrá znalost AJ
• Schopnost týmové práce
• VŠ vzdělání nebo odpovídající znalosti
• Znalost analytické geometrie výhodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3130157  Datum zveřejnění: 25.10.2017