Senior / junior SW developer - České Budějovice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vývoj mobilních aplikací pro iOS
• Sledování aktuálních trendů uživatelského rozhraní
• Komunikace s interním oddělením i s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Odpovídající platové ohodnocení
• Zajímavé projekty
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Homeoffice do 40% z celkové pracovní doby, organizace práce podle sebe
• Notebook (MacBook PRO) a tel. (iPhone) i k soukromému použití
• Výuka jazyků
• Konference, školení – možnost proplacení odborných seminářů a kurzů
• Mladý, dynamický kolektiv
• Celofiremní akce (sport, kultura)
• Pravidelné firemní snídaně
• Místo výkonu práce: České Budějovice (kancelář máme přímo v centru)

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která vyvíjí mobilní a webové aplikace, má za sebou rozsáhlé projekty a zkušenosti z různých odvětví, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior / junior SW developer - České Budějovice.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost vyvíjí mobilní aplikace.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Alespoň částečná znalost technologií pro vývoj mobilních aplikací pro iOS (iPhone, iPad) – Objective-C nebo Swift
• Alespoň částečná znalost nativních knihoven a frameworků pro iOS (CoreText, CoreData, UIKit, CoreLocation, CoreGraphics)
• Dobré teoretické znalosti - algoritmy, bezpečnost, datové struktury
• Přehled aktuálních trendů uživatelského rozhraní
• Pasivní znalost angličtiny
• Nadšení pro mobilní technologie
• Dobrá komunikace – jak interní tak s našimi klienty, kreativní přístup, nové nápady
• Jsme připraveni přijmout i absolventa, pokud bude mít alespoň částečné zkušenosti z nějakého relevantního projektu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 9 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 7/1289
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 3134291   Datum zveřejnění: 17.7.2017