Cenový manažer - stavebnictví

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí zejména na českém trhu v oblastech inženýrská činnost v investiční výstavbě, koordinace bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi, poradenství při zavádění a údržbě systémů řízení podle evropských standardů, provádění interních auditů systémů řízení a školících aktivit, hledáme vhodného kandidáta na pozici Cenový manažer - stavebnictví.

Popis pracovní náplně:
• Cenový controlling, kontrola prostavěnosti stavebních prací.
• Kontrola a vyhodnocení finančního plánu stavby.
• Cenové řízení změnového procesu stavby i ve vazbě na zákon o zadávání veřejných zakázek.
• Zpracování cenového odhadu stavby.
• Zpracování podrobného stavebního rozpočtu pro jednotlivé stupně projektové dokumentace.
• Vyhodnocení výběrových řízení.
• Optimalizace nákladů stavby.

Požadavky na uchazeče:
• Dokončené vysokoškolské vzdělání technického zaměření.
• Znalost práce na PC – MS Word, MS Excel, znalost MS Project výhodou.
• Orientace v některém z kalkulačních softwarů.
• Zkušenost s tvorbou rozpočtů stavebních prací.
• Dobré komunikační vlastnosti, schopnost práce v týmu i samostatné práce.
• Alespoň 5 let praxe ve stavebnictví na pozici přípravář, rozpočtář, cenový manažer apod.

Platové ohodnocení:
• Nástupní plat od 45 000,- Kč/měs., služební vozidlo, tel., počítač.
• Osobní ohodnocení.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

společnost, která působí zejména na českém trhu v oblastech inženýrská činnost v investiční výstavbě, koordinace bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi, poradenství při zavádění a údržbě systémů řízení podle evropských standardů, provádění interních auditů systémů řízení a školících aktivit

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3136213  Datum zveřejnění: 19.7.2017