Řidič sk. C

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Různé zakázky při svozu odpadu a údržbě města (kontejnery, čištění, popeláři)
• Směnný provoz, možnost práce na noční směny, práce o víkendech

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Roční odměny za odpracované roky, stravenky - stravování a veškeré zázemí v sídle firmy
• 13. a 14. výplata
• Příspěvek na dovolenou až do výše 7000 Kč
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Možnost zajištění ubytování zdarma
• Možnost dohody o provedení práce s týdenní výplatou
• Náborový příspěvek 10 000,- !!!!
• V případě, že máte jen řidičský průkaz sk. B je možné si kvalifikaci sk. C doškolit. Po dohodě Vám rádi pomůžeme včetně úhrady za školení.
• Nástup možný okamžitě po domluvě
• Výkon práce: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, podnik, který zajišťuje komunální služby hlavního města Prahy, hledáme uchazeče na pozici Řidič sk. C.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Odpadové hospodářství

komunální služby hlavního města Prahy

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

C

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ŘP sk. C, případně E
• Platný profesní průkaz a dopravně-psychologické vyšetření

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3137646  Datum zveřejnění: 20.7.2017