Specialista provozu aplikací sítí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Starost o instalaci, konfiguraci a provoz klíčových aplikací podporujících služby sítí (zejména v oblasti IP)
• Řešení aplikačních incidentů (včetně pohotovostního režimu)
• Účast na projektech a spolupodílení se na architektuře systémů
• Administrování databází včetně úprav skriptů.
• Provádění rutinních administrátorských aktivit
• Úzká spolupráce s týmem provozu HW/OS

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
• Možnost učit se od těch největších odborníků v oboru a rozvíjet svou kariéru
• Motivující mzdové ohodnocení
• Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
• Nadstandardní zaměstnanecké výhody a benefity (např. služební mobilní telefon, internet v mobilu, speciální zaměstnanecký tarif na mobilní volání, slevy pro rodinu a přátele, týden dovolené navíc, cafeteria / výběrové benefity)
• Pracoviště Praha 3

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která vlastní a provozuje největší telekomunikační síť pokrývající celé území České republiky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista provozu aplikací sítí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

největší telekomunikační síť pokrývající celé území České republiky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Máte obecnou zkušenost z oblasti provozu aplikací.
• Ve Vašem portfoliu najdeme znalosti a nejlépe i zkušenosti v oblasti administrace databází (Oracle, MySQL, MS SQL Server). -
• Tušíte, co jsou IP technologie a protokoly (DHCP, Radius, DNS, SMTP atd)
• Umíte si poradit se serverovými HW a OS.
• Jste člověk, který je aktivní, profesionální a chce mít autonomii v plnění pracovních úkolů
• Chcete se učit nové dovednosti a rozvíjet se.
• Máte znalost technické angličtiny.
• Pokud se navíc orientujete v oblasti TELCO
budete mít u nás výhodu :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3138898  Datum zveřejnění: 21.7.2017