Operátor výroby tekutých cukrů – Slaný

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Účastní se ranní výrobní porady v 6:00, kde se rozdělují denní činnosti na výrobní lince
• Vyrábí podle denního rozpisu a podle informací od Supervizora výroby. Přesně podle popsaných technologických postupů
• Udržuje svoje pracoviště čisté, po každé směně provede úklid materiálu a umyje pracoviště
• Dodržuje používání ochranných pracovních prostředků, hygienické normy, zásady bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí
• Kontroluje správné fungování zařízení, upozorňuje Supervizora nebo vedoucího výroby na problematická místa, zařízení apod.
• Výrobu provádí za dodržení všech hygienických a bezpečnostních předpisů
• Zjišťuje, kontroluje a dodržuje limitující parametry dané postupem pro konkrétní výrobek, za které zodpovídá
• Provádí zápisy o provedených postupech a zjištěných hodnotách v příslušné dokumentaci (evidence rozpouštění, evidence výroby IS, OTC)
• Podílí se na zkouškách výroby nových produktů
• Podílí se na provádění periodických inventur surovin, mezivýrobků a hotových výrobků
• Provádí sanitační procedury přesně podle předepsaných postupů
• Upozorňuje Supervizora nebo vedoucího výroby na suroviny, které dochází ve skladech

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na HPP
• benefity (stravenky, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, podpora zvyšování kvalifikace)
• Místo výkonu práce: Zvoleněves (Slaný, Kralupy nad Vtavou)
• Pracovní doba 6.00 – 14.00 (ranní)
• Plat 17 000 – 19 500 tis.Kč hrubého + placené přesčasy

Informace o náboru

Pro našeho klienta, specialistu na BIO cukerní výrobky, tradiční a inovativní cukry a sladidla, hledáme:
Název hledané pozice: Operátor výroby tekutých cukrů - Slaný

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Dodavatel a výrobce BIO cukerních výrobků, tradičních i inovativních cukrů a sladidel.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání: min SOU
• Praxe: zkušenosti s prací ve výrobní společnosti, technická a manuální zručnost, základy práce na PC, práce v nepravidelném a směnném provozu, dobrý zdravotní stav
• Jazyky: CZ
• Dovednosti: spolehlivost, zodpovědnost, preciznost, flexibilita, zvládání stresu, schopnost řídit kolektiv lidí, ochota pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3140356  Datum zveřejnění: 24.7.2017