Hlavní účetní - Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Odpovědnost za vedení kompletního účetnictví v souladu s platnou legislativou
• Kompletní příprava měsíčních závěrek a příprava ročních závěrek
• Příprava daňových přiznání, kontrolní hlášení
• Vedení personální a mzdové agendy, zpracování mezd
• Finanční controlling
• Dohled nad ekonomikou celé společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na HPP s velmi zajímavým finančním ohodnocením
• Osmihodinová pracovní doba v rozmezí od 8:00 do 18:00 s možností přizpůsobení
• Příspěvek na stravování
• 25 dní dovolené
• Notebook, Mobilní telefon i pro soukromé účely, Refundace domácího připojení
k internetu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Místo výkonu práce: Praha-Čestlice

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost dodávající materiály a technologii pro reklamní průmysl, stavebnictví a dopravu, hledáme vhodné uchazeče na pozici Hlavní účetní.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Společnost dodávající materiály a technologii pro reklamní
průmysl, stavebnictví a dopravu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ nebo VŠ v ekonomickém směru
• Praxe na pozici samostatné účetní, zkušenosti z velkoobchodu, výhodou
• Znalost programu Money S4, výhodou
• Komunikativní znalost anglického jazyka, výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B
• Čistý rejstřík trestů

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu
[email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte
název pozice.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat
výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3141012  Datum zveřejnění: 12.10.2017