PHP programátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vývoj IT systémů v oboru telekomunikací
• Samostatné řešení aplikačních problému na úrovni L3
• Analýza incidentů a problémových stavů
• Rozvoj nových služeb

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Spolupráce na HPP i ŽL
• Plat odpovídající zkušenostem a dovednostem – neomezen
• Stabilní česká společnost s mnohaletou tradicí
• Místo výkonu práce - Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je zaměřená na vývoj software na zakázku a na pronájem špičkových ICT specialistů, hledáme kandidáta na pozici PHP programátor.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

vývoj software na zakázku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření,
• Analytické myšlení
• Zkušenosti s vývojem pro web (node.js, HTML, CSS, Javascript, XML, XSD)
• Zkušenosti s SQL a NoSQL databázemi (MySQL, PostgreSQL, Oracle, MongoDB)
• Znalost jazyka PHP (objektové programování, používání PDO,...)
• Základní znalost Perl a/nebo Java výhodou
• Zkušenost s používáním verzovacího systému (nejlépe git) při týmové práci
• Dobrá znalost OS Linux včetně konfigurace
• Spolehlivost a samostatnost při řešení problémů
• Komunikace v angličtině na základní úrovni (většinou emailem)
• Zkušenosti a psaním automatizovaných testů na vlastní i cizí kód (unit i E2E testy)

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3142947  Datum zveřejnění: 26.7.2017