Strojní inženýr – konstruktér dopravních zařízení (junior i senior)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovník bude součástí oddělení engineeringu a realizace zakázek v oblasti dopravy a dávkování alternativních paliv a v oblasti manipulace a nakládání se sypkými hmotami obecně.
• Projektová a výrobní dokumentace dopravníků a vážících zařízení převážně pro těžký průmysl a energetiku.
• Koncepční řešení technologických linek dopravy, vážení a dávkování sypkých hmot
• Samostatné řešení dílčích úkolů příp. vedení konstrukčního řešení celého projektu
• Práce na mezinárodních projektech v rámci skupiny Schenck Process
• Úzká spolupráce s oddělením výroby a oddělením výzkumu a vývoje – výstupní kontrola, zkoušky prototypových zařízení atp.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
• Profesně zajímavé a rozmanité úkoly
• Samostatnou tvůrčí práci v menším týmu
• Profesní růst a další vzdělávání
• Flexibilní pracovní dobu
• Sociální program (penzijní / životní připojištění)
• Odpovídající platové ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, který je globální lídr v oblasti průmyslových vážicích a dávkovacích technologií, dopravě a třídění sypkých hmot hledá pro svou českou pobočku kandidáta / kandidátku na pozici:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Globální lídr v oblasti průmyslových vážicích a dávkovacích technologií, dopravě a třídění sypkých hmot.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání technického směru
• Praxe v konstrukci strojních zařízení
• Pokročilá znalost práce s CAD systémy
• Aktivní znalost anglického jazyka (min. středně pokročilý)
• Řidičský průkaz
• Chuť učit se nové věci a dále se rozvíjet
• Týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3143716  Datum zveřejnění: 27.7.2017