Manažér predajne

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
okres Topolčany

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za riadenie a rozvoj predajne
• Riadenie všetkých úkonov v predajni vrátane skladu, produktov a väčšiny zákazníckeho servisu
• Analýza situácie na trhu, sledovanie konkurencie a náležité reagovanie
• Neustále sledovanie trendov v prístupe k zákazníkom
• Rozvoj, vedenie a organizácia každodennej práce predajcov
• Reporting obchodnému manažérovi

• Motivačné platové ohodnotenie (fix + bonusy)
• Možnosť kariérneho rastu
• Odborný tréning a kurzy v rámci sortimentu
• Možnosť firmou hradeného vzdelávania (technické, jazykové)
• Medzinárodné pracovné prostredie
• Účasť na zaujímavých projektoch
• Moderné pracovné nástroje
• Možnosť zvýhodneného nákupu sortimentu pre vlastnú potrebu

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá je komplexným dodávateľom náhradných dielov, technických služieb a strategickým partnerom pre podniky v poľnohospodárstve, záhradníctve a lesnom hospodárstve, hľadáme kandidátov na pozíciu Manažér predajne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť, ktorá je komplexným dodávateľom náhradných dielov a technických služieb.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• Min. SŠ vzdelanie, 1. stupeň VŠ vzdelania – ekonomický, technický odbor výhodou
• Prax na obdobnej pozícii
• Chuť stať sa úspešným manažérom predajne
• Proaktívny zákaznícky prístup
• Výborné komunikačné schopnosti
• Znalosť obchodných procesov v maloobchode
• Mať odvahu vziať zodpovednosť za fungovanie a chod predajní
• Výborná schopnosť riadenia a vedenia
• Anglický jazyk - písmom (mail, texty), komutatívna úroveň - výhodou

V prípade záujmu nám zašlite Váš štruktúrovaný životopis.
V najbližšej dobe vás budeme kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor.

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3149618  Datum zveřejnění: 19.12.2017