Pracovník výroby - oddělení lisů/frézy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha strojů
• Montážní práce
• Jednoduchá manuální práce s plastovými deskami a výrobky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní německé společnosti
• Nástupní plat 20 000 Kč
• Výkonnostní prémie do výše 5 000 Kč měsíčně
• Příspěvek na dopravu
• Rizikový příplatek dle pracovního zařazení
• Zaškolení
• Stravenky
• Jednorázová odměna po odpracování 1 roku
• Směnný provoz (12 hodin)

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je specialistou na vakuové tvarování plastů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pracovník výroby - oddělení lisů/frézy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost je specialistou na vakuové tvarování plastů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Manuální zručnost
• Praxe výhodou, nikoli podmínkou
• Pracovitost, spolehlivost, pečlivost
• Bezúhonnost

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3155206  Datum zveřejnění: 12.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 25 000 Kč