Reagujte bez životopisu

Stavbyvedoucí pro inženýrské sítě D35

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Orlicí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, největší stavební společnost působící na polském trhu, která jako generální dodavatel nabízí služby v odvětví infrastruktury, včetně silnic, železnic, letišť, komerčních budov, energetiky, průmyslu a ekologie, hledáme vhodné kandidáty pro nově budovaný tým v České republice, na pozici Stavbyvedoucí pro inženýrské sítě D35.

Náplň práce:

  • přímý dohled nad prováděním prací na základě smlouvy, technické dokumentace, harmonogramů a norem kvality ve spolupráci s ředitelem stavby
  • analýza a cenová optimalizace projektů po předchozí dohodě s investorem
  • poptávání nabídek, jejich hodnocení a vyjednávání se subdodavateli
  • vyúčtování provedených prací ve vztahu k investorovi a subdodavatelům

Co od Vás očekáváme:

  • praxi na obdobné pozici při provádění inženýrských staveb
  • autorizaci ČKAIT
  • schopnost řídit podřízený tým a stavební postupy
  • zkušenosti s tvorbou rozpočtů

Co vám můžeme nabídnout:

  • 27 dní dovolené
  • práci ve velké, profitující, stabilní stavební společnosti s mezinárodní působností
  • reálnou možnost osobního rozvoje a strategicko-manažerského sebeuplatnění
  • práci v přátelském a odhodlaném týmu složeném z odborníků
  • spolupráci na velkých a zajímavých projektech v rámci České republiky
  • motivující variabilní složku mzdy
  • služební auto i k soukromým účelům
  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • kartu multisport
  • pracoviště: Ústí nad Orlicí

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dovolená více než 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Bonusy/prémie
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4775645  Datum zveřejnění: 4.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.