Reagujte bez životopisu

Pečovatel / pracovník v sociálních službách pro centrum sociální a ošetřovatelské pomoci

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Horní Měcholupy, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který poskytuje podporu a pomoc lidem, kteří jsou odkázáni na pomoc jiné osoby, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Pečovatel / pracovník v sociálních službách pro centrum sociální a ošetřovatelské pomoci.

Náplň práce:

  • poskytování přímé obslužné péče seniorům v oblastech hygieny, oblékání a stravování, manipulace s pomůckami, udržování čistoty
  • podpora soběstačnosti a posilování životní aktivizace klienta
  • zajišťování potřeb a spokojenosti klientů, řešení konkrétních situacích při službách a další úkoly vyplývající ze služeb
  • úzká spolupráce s kolegy
  • denní komunikace s klienty a zajištění jejich péče
  • zajišťování plynulého provozu centra

Požadujeme:

  • akreditovaný kurz Pracovník v sociálních službách výhodou (není podmínkou)
  • trestní bezúhonnost
  • schopnost samostatné práce, flexibilitu, zodpovědnost
  • příjemné a profesionální vystupování
  • zkušenost v práci se seniory – výhodou
  • odolnost vůči stresu
  • znalost práce s PC
  • výhodou řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek
  • základní mzda 32 000 Kč v hrubém, nicméně díky nočním směnám a práci o víkendu se mzda pohybuje cca 38 000 Kč v čistém
  • pracovní doba: třísměnný provoz
  • příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Praha 15 – Horní Měcholupy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.