Reagujte bez životopisu

Klinický genetik - lékař

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Bohunice, Brno, Česká republika (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, kliniku reprodukční medicíny a asistované reprodukce hledáme do týmu nového kolegu/ kolegyni na pozici Klinický genetik – lékař.

Hlavním cílem kliniky Repromeda je pomoci neplodným párům k založení úplné rodiny. Při léčbě neplodnosti uplatňuje odbornost, diskrétnost, lidskost a vstřícnost. Zakládá si na přátelském kolektivu a příjemné atmosféře uvnitř svého týmu.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Výkon funkce lékařského genetika v IVF centru
  • Osobní komunikace s pacienty
  • Provádění genetických konzultací prekoncepčního a preimplantačního testování v celé šíři oboru klinická genetika
  • Podílení se na vyhodnocování molekulárně genetických a cytogenetických vyšetření
  • Provádění diagnostiky, prevence a dispenzarizace geneticky nemocných pacientů

Jak si Vás představujeme?

  • VŠ vzdělání, lékař/ka
  • Pozice vhodná i pro neatestované lékaře – možnost specializovaného výcviku v oboru Lékařská genetika
  • Plynulá znalost češtiny, angličtina výhodou
  • Profesionální přístup ke klientele
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • Komunikativnost a týmový duch
  • Odolnost vůči stresu
  • Přijetí firemní kultury, odborných strategií a konkrétních léčebných postupů společnosti

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Příjemný kolektiv
  • Výborné platové podmínky
  • Zázemí moderní kliniky v čistém, bezhlučném a klimatizovaném prostředí
  • Stabilní zaměstnání
  • Plný či zkrácený úvazek
  • Možnost práce na home-office
  • Stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené
  • Možnost vlastního rozvoje a vzdělávání
  • Výuka cizích jazyků
  • Teambuildingové akce
  • MultiSport karta plně hrazená zaměstnavatelem nebo Edenred karta
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (osobní automobil, mobilní telefon)
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Možnost občasné práce z domova

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4781049  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc