Reagujte bez životopisu

Všeobecná zdravotní sestra pro domácí péči

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Malešice, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zdravotnickou, stabilizovanou a ve svém oboru na trhu etablovanou společnost, jejíž náplní práce je poskytování domácí zdravotní péče, hledáme vhodné kandidáty na pozici Všeobecnou zdravotní sestru.

Náplň práce:

  • odborná sesterská práce s klienty v domácím prostředí
  • práci v souladu s platnými standardy pro ošetřovatelskou péči
  • 8 hodinová pracovní doba, 1-2x měsíčně odpolední služba
  • vedení zdravotnické dokumentace u klienta / práci nenosíte domů
  • stabilní plán práce
  • stabilní lokalita
  • denní provoz BEZ NOČNÍCH SMĚN
  • víkend 1x měsíčně (možnost více víkendů při Vašem požadavku)
  • prostor pro uplatnění Vašich odborných znalostí a zkušeností

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra
  • zdravotní způsobilost
  • bezúhonnost
  • spolehlivost, pracovitost, smysl pro povinnost, komunikativnost
  • asertivní chování a empatii
  • znalost práce se SW Cygnus2 výhodou ne podmínkou (zaučíme)
  • ŘP sk.B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti (více než 20 let v oboru)
  • práce na HPP/ možnost zkráceného úvazku
  • pro přivýdělek dohodou nabízíme odpolední služby (péče o klienty v době od 16:00-20:00) nebo víkendové služby, ke kterým zapůjčíme služební vozidlo
  • plat 45 000 – 55 000 Kč
  • pravidelné prémie a motivační interní bonusový systém (mimo již uvedené benefity)
  • osobní přístup ke každému zaměstnanci, korektní chování a vytváření klidných pracovních podmínek
  • práci, kterou mnoho klientů ocení a určitou svobodu v zaměstnání
  • zaučení nové kolegyně, přidělení tzv. patronky
  • školení v tématech ošetřovatelské péče v domácím prostředí
  • kompletní informace o klientech v aplikaci / nenosíte sebou žádné papíry
  • dosah telefonické podpory při řešení různých situací u klientů
  • kvalitní ochrannou, materiální a technickou vybavenost pro zdravotní sestry
  • pracovní oděv, lze využít jako volnočasové, prací prostředky, ochranné krémy
  • osobní automobil
  • příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na MHD
  • mobilní telefon Android s neomezeným tarifem a datovým tarifem i pro soukromé účely
  • sickdays 5 dní
  • zázemí společnosti Praha – Malešice, místo výkonu práce Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Pracovní oblečení
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.