Reagujte bez životopisu

Samostatný/ná odborný/ná referent/ka přestupků v dopravě

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Háje, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, městskou část Praha 11, hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatný odborný referent přestupků v dopravě.

Náplň práce:

  • Projednávání přestupků v dopravě dle zákona č.361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů (zákon o silničním provozu) ve znění pozdějších předpisů, na vymezeném území správního obvodu

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitní zkouškou
  • Praxe ve správním řízení vítána, není podmínkou
  • Výhodou znalost zák. č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů (zákon o silničním provozu)
  • Výhodou znalost zák. č. 500/2004 Sb., správní řád
  • Výhodou znalost zák. č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich
  • Výhodou znalost zák. č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla)
  • Znalost práce na PC (MS Office, Internet, Databáze)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Pečlivost, spolehlivost a zvládání zátěže

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek na HPP v platové třídě 10 (základní plat podle započitatelné praxe od 23 390 - 34 370 Kč + osobní příplatek po zkušební době; mimořádné odměny podle dosažených pracovn. výsledků
  • Příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • Příspěvek na ošatné
  • Příspěvek na stravování
  • 5 dnů zdravotního volna
  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní konto zaměstnance (doplňkové penzijní spoření nebo benefitní MULTI SPORT karta)
  • Podporu profesního rozvoje, systém dalšího vzdělávání
  • Vratné bezúročné zápůjčky (podpora bydlení, zvýšení kvalifikace apod.)
  • Možnost přidělení bytu
  • Lokalita: Městský úřad Praha 11

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na pracovní oblečení
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4794088  Datum zveřejnění: 27.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.